Terapiler
Sigara ve Bağımlılıklardan Kurtulmak
Alerji Terapisi
Obezite Terapisi
Ağrı ve Migren
Depresyon
Çölyak
Gıda İntöleransı
Kandida
Fizyolojik ve Psikolojik Blokajları Giderme
Yorgunluk - Tükenmişlik
Psikolojik Rahatsızlıklar
Bach Çiçekleri
Detoks
Elektomanyetik Kirlilik
Fobiler
Öğrenci Koçluğu
Konsantrasyon ve Dikkat Toplama Terapileri
Hiperaktivite Terapisi
Meridyenler ve Çakralar
Kinezyoloji, Psiko-Kinezyoloji
Çocuklarda İdrar Kaçırma
Matrix Inform
İğnesiz Akupunktur
Bağışıklık Sistemini Baskılayan Faktörler
Hastalıkların Psikolojik Nedenleri

AĞRI TERAPİLERİ

Hastalıklar vücudumuzun kendi frekans ayarını bozar. Bu frekansların Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) terapileri ile yeniden vücudun kendi normal frekanslarına getirilmesi birçok hastalığın iyileşmesini sağlar veya hastalığın o vücutta oluşmadan yok edilmesini sağlar.

Vücudun kendi frekansının bozulması veya dışarıdan vücuda gelen bir sürü zararlı ve yabancı frekanslar vücudun hücreleri arasında ve vücudun bütünü içinde iletişimi bozmaktadır.Sistemin yeniden düzgün bir şekilde çalışması yabancı (zararlı) frekansların vücuttan atılması, vücudun frekanslarının da yeniden normale getirilmesi ile olur.

Bir vücutta sistem düzgün çalışıyorsa hastalık oluşmaz, hastalık oluşsa bile hastalığa neden olan baskı ortadan kaldırılınca hastalıkta kaybolur.

Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) terapileri ile vücutta ne tür bir baskı olduğuna bakılır. Bunlar alerjenler, zehirli toksinler, ağır metaller, enfeksiyonlar, mantarlar, parazitler, elektomanyetik maruziyet ve yaşanılan bölgenin coğrafi özellikleridir.

Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) terapileri ile vücuttaki enerji akışı yeniden sağlanır ve organizmanın düzgün çalışması sağlanmış olur. Böylelikle başka tedavilerde başarılı olamamış birçok vaka kendiliğinden iyileşmiş olur.

Dünyanın birçok yerinde her yıl Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) terapileri üzerine yapılan kongreler ve sempozyumlarda bir 'Tamamlayıcı Tıp' uygulaması olarak bu yöntemleri kullananlar bir araya gelerek bilgilerini artırıp, tecrübelerini paylaşmaktadırlar. Konuyla ilgili yapılan ve yapılmakta olan bilimsel çalışmalar ve yazılmış birçok kitap vardır.Bütün bunları göz önüne getirirsek Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) "Sağlıkta Yeni Bir Dönemin Habercisi" olarak nitelendirilmektedir. (Alıntıdır.)

Ne tür ağrılarda Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) etkilidir.
-Ağrılı eklem hastalıkları
-Spor yaralanmaları
-Ağrılı omurga problemleri
-Baş ağrıları özellikle migren
-Ağrılı romatizma hastalıkları
-Ameliyat sonrasında geçmeyen ağrılar
-Sebebi bilinmeyen ağrılar
-Ağrılı regl dönemi

Ağrı o bölgedeki sorunun vücut tarafından kendini anlatma yöntemidir. Ağrı bölgesindeki algılanan frekanslar normalden faklıdır.Bu frekansların yeniden normale döndürülmesi ile ağrı ortadan kalkar.

Biosafe (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) spor hekimliğinde de yaralanmaların ve burkulmaların iyileşmesini hızlandırmak için kullanılır.Travmaya bağlı ağrılarda da oldukça etkilidir.Kronik ağrılarda ise ağrının giderilmesi için sistemin bir bütün olarak ele alınması gerekir ve tüm yükün giderilmesi gerekir.

Çocuklarda (vücutta yükler daha az olduğu için) etkinlik daha güçlü ve hızlıdır.

BIOSAFE ile Ağrı Terapileri
Baş ağrıları, migren, romatizma ağrıları, eklem ağrıları, diz ağrıları, ağrıı adet dönemleri, yaralanma sonucu oluşan ağrılar ve nedeni belli olmayan fibromyalji denilen ağrılar.

Ağrı veya hastalık o bölgedeki problemin vücut tarafından dışa vurumudur. Vücudumuzun alarm vermesidir. Vücudumuz bu sorunla baş edemiyorum demektedir. Ağrılı yerdeki titreşimden oluşan frekanslar farklıdır. Bu frekansların temizlenmesi enerji akışını yeniden sağladığı için ağrı ortadan kalkar. BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapileri ağrıya neden olan sorunun hızla yok olmasını yani iyileşmeyi hızlandırır. Travmaya bağlı ağrılar hızla iyileşir. Kronik ağrılarda ise vücuttaki tüm blokajlar, skarlar, gıda intoleransı, alerjiler gibi tümüyle ele alınıp vücuttaki yüklerin giderilmesi gerekir.

Fibromyalji de ise kronik ağrı gibi kan testi ile vücuttaki yükler tespit edilip, bu yüklerin vücuttan temizlenmesi gerekir.

Randevu için arayınız : 0501 0 695 095
BIOSAFE
SAĞLIK & DANIŞMANLIK


Adres:
Doğan Demircioğlu Cad. No:22
Kardeş Apt. K:1 (Eski Havuzlu Köşk karşısı)
Çamlık / DENİZLİ

Telefon :
0501 0 695 095

E - Posta :
[email protected]