Terapiler
Sigara ve Bağımlılıklardan Kurtulmak
Alerji Terapisi
Obezite Terapisi
Ağrı ve Migren
Depresyon
Çölyak
Gıda İntöleransı
Kandida
Fizyolojik ve Psikolojik Blokajları Giderme
Yorgunluk - Tükenmişlik
Psikolojik Rahatsızlıklar
Bach Çiçekleri
Detoks
Elektomanyetik Kirlilik
Fobiler
Öğrenci Koçluğu
Konsantrasyon ve Dikkat Toplama Terapileri
Hiperaktivite Terapisi
Meridyenler ve Çakralar
Kinezyoloji, Psiko-Kinezyoloji
Çocuklarda İdrar Kaçırma
Matrix Inform
İğnesiz Akupunktur
Bağışıklık Sistemini Baskılayan Faktörler
Hastalıkların Psikolojik Nedenleri

PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLAR

Depresyon başta olmak üzere birçok ruhsal problemler BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapileri ile giderilmektedir.

Vücudumuzdaki hastalıkların sebepleri beden iken, ruhumuzdaki hastalıkların sebepleri de yine bedendir. Yapılan araştırmalar ortaya koymuştur ki beden yükü ağır olan insanlar ruhsal rahatsızlara daha kolay yakalanmaktadırlar. Vücudumuz tüm parçalarıyla bir bütündür.Organlarımızın ve hücrelerin titreşimleri farklı ama bir uyum içindedirbir orkestra gibi. Vücudumuzda herhangi bir rahatsızlık oluştuğu zaman bu uyum, bütünlük bozulabilir. Bozulmanın en önemli nedeni hücreleri etkileyen strestir. Bedenin bu hücresel stresten kurtulmadan psikolojik sorunlardan kurtulması oldukça zordur. Bedenin hücresel stresinin en önemli nedenleri ağır metaller, alerjiler, bakteriler, virüsler ve diğer toksinlerdir.Bunların BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Detoks, BIOSAFE Psikolojik Terapi Programları ile vücuttan atılmaları gerekir. Bu yükler vücuttan giderildikten sonra BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapi ile danışanın vücudundaki serotenin düzeyi frekansla yükseltilmektedir. Serotinin vücutta üretildiği için kendine özel frekansı vardır. BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapi ile dengelenmektedir.

Psikolojik rahatsızlıkların iyileştirilmesinde yukarıda bahsettiğimiz blokajların giderilmesi kadar psikolojik travmalar ve çözülmemiş iç çatışmalarında giderilmesi için MATRIX INFORM , P.K. ,Hammer Odakları, Bach Çiçekleri ve bunun gibi yöntemler kullanılır.Randevu için arayınız : 0501 0 695 095
BIOSAFE
SAĞLIK & DANIŞMANLIK


Adres:
Doğan Demircioğlu Cad. No:22
Kardeş Apt. K:1 (Eski Havuzlu Köşk karşısı)
Çamlık / DENİZLİ

Telefon :
0501 0 695 095

E - Posta :
[email protected]