Terapiler
Sigara ve Bağımlılıklardan Kurtulmak
Alerji Terapisi
Obezite Terapisi
Ağrı ve Migren
Depresyon
Çölyak
Gıda İntöleransı
Kandida
Fizyolojik ve Psikolojik Blokajları Giderme
Yorgunluk - Tükenmişlik
Psikolojik Rahatsızlıklar
Bach Çiçekleri
Detoks
Elektomanyetik Kirlilik
Fobiler
Öğrenci Koçluğu
Konsantrasyon ve Dikkat Toplama Terapileri
Hiperaktivite Terapisi
Meridyenler ve Çakralar
Kinezyoloji, Psiko-Kinezyoloji
Çocuklarda İdrar Kaçırma
Matrix Inform
İğnesiz Akupunktur
Bağışıklık Sistemini Baskılayan Faktörler
Hastalıkların Psikolojik Nedenleri

BİOREZONANS TEKNİKLERİ İLE SİGARA ve ALKOL BIRAKMA ve BAĞIMLILIKLARDAN KURTULMA

1 Seans ile sigara bağımlılığından kurtulun !

Biosafe ile sigara bırakma terapilerinde kişinin frekans alanına etki eden cihazlar kullanılır. Bu cihazlar birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisiyle işlem yapar. Sigarayı bırakmak isteyen kişide yapılan uygulama ile bağımlılık yapan maddeye karşı o maddenin frekans örneği (yani kişinin her zaman içmekte oldugu sigaranın yarısı içilmiş izmarit örneği) kullanılarak vucutta bir silkeleme ve temizleme hali yaratılır.

Bu nasıl olur?
Seans öncesinde içilmiş yarım sigaradan alınan frekans (buna sigaradan yayılan elektromanyetik titreşim diyoruz) cihaz tarafından ters çevrilerek vücuda verilir. Vücuda düşük frekanslarda yayın yapmak gibidir (radyo frekansları gibi) ve bu süreçte kişi rahatlama, sakinleşme harici bir şey hissetmez.

40 yılı aşkın süredir başta Almanya olmak üzere bir çok ülkede kullanılan bu yöntemin hiçbir yan etkisi yoktur. Seans sonunda vücutta hızlı temizlenme başlar. Vücut sigarayı gerçek bir zehir olarak algılamaya başlar ve nikotine karşı yıllar içinde geliştirmiş oduğu tolere etme halinden çıkıp yabancı bır madde olarak algılamaya başlar.

Seansın etkisi, nikotin vücuda tekrar tekrar tanıtılmadığı sürece, kalıcıdır. Tek seans yüzde 95 oranında yeterlidir. Fakat 48 saat geçmesine rağmen sigara içme isteği duyulan durumlarda ücretsiz destek seansları verilmektedir. Ayrıca 3 ay boyunca kullanabilceğinğz 2. bir seans hakkınız bulunmaktadır.

Alkol bağımlılığından kurtulun!

Bir kaç gün aralıklarla seans yapılır. Genellikle alkol bağımlılğı 4 seansla bitmektedir, fakat kişiye göre değişiklik gösteren bir durumdur. Cihazın içine kişinin sıklıkla içtiği marka ve çeşitte alkol konulur, süreç sigara bırakma seansları ıle aynı mantıkta işler.

Alkol bağımlılık problemi kronik ise alkolun beyin ve sinir sistemi üzerinde yarattığı hasarı azaltmak ve ruhsal dengenin yerine gelmesi için farklı protokoller uygulanmaktadır. Kişi seans sonrasında alkol alırsa eskiden aldığı keyfi almadığını ve alkolün anlamsızlaştığını hisseder. Randevu tarihinden 2 gün öncesinden başlayarak günde 3 litre su içiniz (Bol su vücudun arınması, toksin atılamsı için şarttır.) Seanstan sonra da bol su içmeye devam ediniz.
Randevunuzun 12 saat öncesi ve 12 saat sonrasında kahve ve kola içmemeye dikkat ediniz. Randevunuzdan bir gün öncesinde alkol almayınız.

Not: BIOSAFE Biorezonans ile Sigara ve Alkol Bırakma Terapisinden sonra kişinin sigara dumanı olan yerlerde, alkol alınan mekanlarda bulunmaması önemlidir. Elektronik sigara, nikotin hapı, nikotin şekeri gibi vücuda nikotin veren hiçbirşey ve alkollü içecek alınmamalıdır.

Randevu için arayınız : 0501 0 695 095
BIOSAFE
SAĞLIK & DANIŞMANLIK


Adres:
Doğan Demircioğlu Cad. No:22
Kardeş Apt. K:1 (Eski Havuzlu Köşk karşısı)
Çamlık / DENİZLİ

Telefon :
0501 0 695 095

E - Posta :
[email protected]