Terapiler
Sigara ve Bağımlılıklardan Kurtulmak
Alerji Terapisi
Obezite Terapisi
Ağrı ve Migren
Depresyon
Çölyak
Gıda İntöleransı
Kandida
Fizyolojik ve Psikolojik Blokajları Giderme
Yorgunluk - Tükenmişlik
Psikolojik Rahatsızlıklar
Bach Çiçekleri
Detoks
Elektomanyetik Kirlilik
Fobiler
Öğrenci Koçluğu
Konsantrasyon ve Dikkat Toplama Terapileri
Hiperaktivite Terapisi
Meridyenler ve Çakralar
Kinezyoloji, Psiko-Kinezyoloji
Çocuklarda İdrar Kaçırma
Matrix Inform
İğnesiz Akupunktur
Bağışıklık Sistemini Baskılayan Faktörler
Hastalıkların Psikolojik Nedenleri

FİZYOLOJİK ve PSİKOLOJİK BLOKAJLARI GİDERME

İnsan vücudunda sistem düzgün bir şekilde işliyorsa, herşey uyum içerisinde ise hastalık oluşmaz. Yada oluşan hastalık; hastalığa neden olan baskının ortadan kaldırılması ile iyileşir. BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapileri önce vücut üzerindeki baskıyı araştırır. Bu baskı ve baskılar alerjiler, gıda intoleransı, enfeksiyonlar, ağır metaller (civa, alüminyum gibi zehirli maddeler ), parazitler , labrotuar tahlilleri ile tespitedilemeyen mantarlar, çevredeki yoğun elektromanyetik alanların olumsuz etkileri, yaşanılan bölgelerin coğrafi özelliklerinden oluşan etkiler kişilerde yük oluşturur , blokaj yapar. Kan testi ile tespit edilen bu maddelerin frekanslarının kanda olup olmadğına bakılır ve BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapi programı hazırlanır. Her kişinin terapi programı ve seans sayısı farklıdır.

BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapilerinde danışanın hem rahatsız olduğu durum hem de rahatsızlığa neden olan blokajlar vücuttan temizlenir. Vücut bu zararlı maddelerden temizlenince, vücuda enerji akışı normale döner, blokajlar ortadan kalkar ve sistem fizyolojik ve psikolojik olarak yeniden düzgün çalışmaya başlar.

Titreşim tıbbı veya genel anlamda biofeedback tamamlayıcı tıp alerjilerden çok ciddi hastalıklara başarısı kanıtlanmış dünyanın pek çok ülkesinde yıllardır uygulanan önemli bir yöntemdir.

Randevu için arayınız : 0501 0 695 095
BIOSAFE
SAĞLIK & DANIŞMANLIK


Adres:
Doğan Demircioğlu Cad. No:22
Kardeş Apt. K:1 (Eski Havuzlu Köşk karşısı)
Çamlık / DENİZLİ

Telefon :
0501 0 695 095

E - Posta :
[email protected]