Terapiler
Sigara ve Bağımlılıklardan Kurtulmak
Alerji Terapisi
Obezite Terapisi
Ağrı ve Migren
Depresyon
Çölyak
Gıda İntöleransı
Kandida
Fizyolojik ve Psikolojik Blokajları Giderme
Yorgunluk - Tükenmişlik
Psikolojik Rahatsızlıklar
Bach Çiçekleri
Detoks
Elektomanyetik Kirlilik
Fobiler
Öğrenci Koçluğu
Konsantrasyon ve Dikkat Toplama Terapileri
Hiperaktivite Terapisi
Meridyenler ve Çakralar
Kinezyoloji, Psiko-Kinezyoloji
Çocuklarda İdrar Kaçırma
Matrix Inform
İğnesiz Akupunktur
Bağışıklık Sistemini Baskılayan Faktörler
Hastalıkların Psikolojik Nedenleri

ALERJİ TERAPİSİ - Denizli Alerji

Biosafe (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) ile alerji, Denizli'de alerji terapisi, çocuk alerji terapileri, astım, egzama, kontakt dermatit, ürtiker, saman nezlesi, alerjik konjonktivit terapileri.
Alerji vücudumuzun bağışıklık sistemini gerçekte zararlı olmayan maddelere zararlı gibi kabul edip verdiği aşırı tepkidir. Alerji vücudumuzun "yardıma ihtyacım var" haykırışlarıdır ve son zamanların küçükten büyüğe en yaygın hastalığıdır. Hapşurmalar, burun akıntısı, göz, kulak ve damak kaşıntılarını çoğu zaman mevsimsel alerjim var deyip geçiştiriyoruz. Halbuki alerji vücudumuz için ciddi bir yük oluşturur. Bağışıklık sistemimizi yavaşlatır, bu nedenle hemen tedavi edilmelidir.

Alerji vücudun bir maddeyle mesela 'polen' veya 'buğday' ile her karşılaştığında aynı tepkiyi vermesidir. Vücut o maddeyi istememektedir. Vücut rahatsız olduğu maddeyle her karşılaştığında hep aynı tepkiyi verir. Bir kişinin domatese alerjisi varsa, domates yediğinde vücudunda kabarıklık,kaşıntı olabilir.Vücut tepkisini bu şekilde gösterir.

Alerjenle vücut ilk karşılaştığında bu bilgiyi hafızasına kaydeder. Eğer tekrar bu madde ile karşılaşırsa tepki verir. Bu olay her karşılaşmada artarak devam eder.

Hazır gıdalardaki katkılar, fast-food, cep telefonları, bilgisayar, stres vb. faktörlerden dolayı alerjisi olan kişi sayısı günden güne artmaktadır.

Alerji giderilmediği durumlarda vücudu o kadar güçsüz bırakır ki, vücut artık cevap veremez hale gelir ve alerji kronikleşir. Kronik alerjinin yorgunluk, bitkinlik, tükenmişlik en önemli belirtisidir.

Kronik alerjinin en önemli nedeni gıda intoleransıdır.Buğday ve inek sütü en yaygın gıda intoleransı nedenidir.GDO'lu buğday tükettiğimiz için vücut tepki gösteriyor. İnek sütü ise insanlar için uygun değildir. İnek sütü içinde çok güçlü proteinler vardır. Bu nedenle ineklerin yavruları bir yıl içinde yetişkin hale gelecek şekilde büyür. Bu proteinleri sindirecek vücut yapılarına insanlar sahip değildir. Diğer intolerans maddeleri maya, şeker, bazen de yumurtadır.

Denizli'de alerji terapisinde kan testi ile tespit edilen alerjilerin tümü Biosafe (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapi ile vücuttan tamamen temizlenir.

Denizli Alerji Tedavisi

(Haftada bir seans olmak üzere bu maddelerin patolojik frekans kodu=bilgisi vücuttan, hücrelerin hafızasından temizlenir.) İlk olarak vücut için en önemli alerjen temizlenir. BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapilerde alerjinin akut yada kronik olması önemli değildir. Maya alerjisi olan kişi BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Frekans Terapi ile iyileştirildikten sonra alerjisi kalmayacağı için mayayı tekrar tüketebilir. yalnız terapiler tamamlanana kadar o maddeyi tüketmemesi gerekir.
Hatta o maddeye dokunmaması gerekir çünkü dokunarakta o madddenin bilgisini vücuduna alabilir. BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapi ile o maddenin patolojik enerji bilgisi vücuttan temizlenir.

Denizli alerji merkezi, Denizli çocuk alerji terapileri BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapi ile öncelik kronik alerjinin vücuttan temizlenmesidir. Genellikle alerjinin temeli buğday intoleransına dayanır. Bundan dolayı öncelikle buğday daha sonra inek sütü intoleransı bilgileri yok edilir. Önemli alerjenlerin bir kaçı vücuttan giderildiği zaman kişi hemen rahatlar.

Terapide alerjen maddenin antifrekansı verilerek o alerjen kişinin vücudundan temizlenir. Vücut yine de savunmada olabilir bunun için terapiler esnasında kişi her şekilde alerjenlerden uzak olmalıdır ve %90 alerji etkisi düzelir. Eğer alerji kalıtsal ise enlerdeki bilgiyi temizleyemez bu nedenle genetik durumlarda hasta beslenmesine ve hayat biçimine çok dikkat etmelidir. Mesela inek sütü yerine keçi sütü kullanmalıdır.

Denizli alerji, Denizli çocuk alerji terapileri hakkında detaylı bilgi ve randevu için arayınız : 0501 0 695 095
BIOSAFE
SAĞLIK & DANIŞMANLIK


Adres:
Doğan Demircioğlu Cad. No:22
Kardeş Apt. K:1 (Eski Havuzlu Köşk karşısı)
Çamlık / DENİZLİ

Telefon :
0501 0 695 095

E - Posta :
[email protected]