Terapiler
Sigara ve Bağımlılıklardan Kurtulmak
Alerji Terapisi
Obezite Terapisi
Ağrı ve Migren
Depresyon
Çölyak
Gıda İntöleransı
Kandida
Fizyolojik ve Psikolojik Blokajları Giderme
Yorgunluk - Tükenmişlik
Psikolojik Rahatsızlıklar
Bach Çiçekleri
Detoks
Elektomanyetik Kirlilik
Fobiler
Öğrenci Koçluğu
Konsantrasyon ve Dikkat Toplama Terapileri
Hiperaktivite Terapisi
Meridyenler ve Çakralar
Kinezyoloji, Psiko-Kinezyoloji
Çocuklarda İdrar Kaçırma
Matrix Inform
İğnesiz Akupunktur
Bağışıklık Sistemini Baskılayan Faktörler
Hastalıkların Psikolojik Nedenleri

DETOKS

BIOSAFE (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) Detoks Programları
Tüm Organ Detoksları
(Kalın bağırsak, ince bağırsak, karaciğer, böbrek vb.)
Beyin Detoksu
Vücudun Ağır Metallerden Temizlenmesi (Her türlü zehir,kimyasallar, civa, alüminyum gibi...)
Elektromanyetik Maruziyet Detoksu
Cilt Detoksu

Kan testi ile tespit edilen bu maddeler BIOSAFE (Biorezonans;Trikombin, TCM, Rife, Clark ve Neoquitt terapileri) Terapileri ile bu maddelerin frekansları vücuttan temizlenerek atılır.Hücreler arasında iletişimi bozan yabancı ve zararlı frekansların (Maddelerin) ortadan kaldırılması ile sistem olması gereken işleyişine yeniden kavuşur.Enerji yolları temizlenmiş olur.

Detox vücudumuzdaki zararlı maddelerden arınmaktır. İnsan bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak çevresi ile sürekli iletişim halindedir.

Dokunduğumuz her şeyden, soluduğumuz havadan, yediğimiz besinlerden, içtiğimiz su ve benzerlerinden, karşılaştığımız maddelerden, elektromanyetik alanlardan, iyileşmek için kullandığımız ilaçlardan, binlerce çeşit zararlı madde ve frekans ile karşılaşırız.

Gerekli olduğu için yediğimiz, içtiğimiz, kullandığımız veya dışarıdan istemeden aldığımız maddeleri sindirirken ortaya atık maddeler çıkar. Her sağlıklı vücut bu atıklarla baş edebilmektedir.

Bir madde atılabilecek veya temizlenebilecek miktardan fazla birikmesi halinde ağır rahatsızlıklara hatta ölüme neden olabilir. Bu bir akut zehirlenmedir.

Beden aldığı yada karşılaştığı maddelerin gerekli olanlarını kullanır. Gereksiz ve zararlı olanları ya olduğu gibi yada parçalayarak veya başka maddelere bağlayarak zararsız duruma getirir, bu işleme detoksifikasyon denir. Detoksifikasyonu en iyi yapan organımız karaciğerdir. Detaylı bir laboratuvar gibi vücuda alınan maddeleri yararlı/zararlı diye ayırır.Zararlı ve gereksiz olanları vücuttan atılabilecek hale getirir. Bu zararlı (toksin) maddeler karaciğerden safra kesesine, kana, lenflere verilerek temizleme organına iletilir. Bu toksinler (zararlı maddeler=atıklar) vücudumuzdan safra ile idrar ile, ter ile, akciğerden uçucu madde olarak veya mukus salgısı ile atılırlar.

En Önemli Detoks Organlarımız -Karaciğer
-Akciğerler
-Böbrekler
-Lenfotik sistem
-İnce ve Kalın Bağırsaklar -Deri

Detox organlarının toksin temizleme kapasitesi organ sağlığı ile orantılı artar/azalır. Bu nedenle vücudumuzdaki organ detoksları düzenli yapılarak tüm bedendeki sistemlerin düzenli olması=sağlık sağlanır.
Detox düşüncesini sağlıklı yaşam mantığı geliştirmiştir.

Çeşitli nedenlerle zihinsel,ruhsal ve bedensel arınma yapılamıyorsa, beden alkali hale getirilebilir. Alkali beden detox organlarının daha iyi çalışmasını kolaylaştırır.

Detoxun amacı zararlı birikimlerden kurtulmak, bedensel, ruhsal ve zihinsel arınmayı sağlamak ve böylece vücut sistemlerinin yeniden sağlıklı çalışmasını sağlamaktır.

Detox ne Zaman Gereklidir ?
Vücut toksinleri zamanında dışarı atamazsa,vücutta bazı sağlık sorunları görülmeye başlanır.Toksinlerin en çok biriktiği yer hücreler arasıdır. Bu alan matriks olarak adlandırılır. Herhangi bir zararlı madde atılamadığı zaman matrikste birikir. Bu toksinler matrixte çok biriktiği zaman vücut artık toksinleri ve zararlı maddeleri yok etme yeteneğini kaybeder ve üst solunum yolu enfeksiyonu, stres, hastalık, ilaç kullanımı gibi herhangi bir sebeple kişinin sağlık dengesi bozulur ve aşağıdaki belirtiler ortaya çıkar.

-Enerjinin azalması ve stresin artması
-Ciltte matlaşma, Kırışma, Yorgun görüntü
-Cinsel sağlığın etkilenmesi
-Akne ve cilt sorunları
-Çeşitli ağrılar,Hızlı yaşlanma
-Ciltte kızarıklıklar
-Unutkanlık,Uyku bozukluğu
-Göz altlarında koyu renk,çukurluk,torbalanma
-Eklemlerde ağrı,şişlik
-Ciltte lekelenme
-Kilo alma,Şişkinlik

Yukarıdaki semptomların bir veya birkaçı kişide varsa, vücudunda asit atıklarının çok biriktiği görülür.Kan tahlili ile görülen ağır metaller, blokajlar ve diğer atıklar Biosafe (Biorezonans; Trikombin, TCM, Rife, Clark) terapileri ile vücuttan atılır ve vücudun kendi kendini onarma sistemi harekete geçirilir. Kişinin detoksifikasyon sistemi yetersiz ise daha hızlı yaşlanır ve kalp, kanser ve kronik dejeneratif hastalıklara yakalanma riski daha fazladır.

Randevu için arayınız : 0501 0 695 095
BIOSAFE
SAĞLIK & DANIŞMANLIK


Adres:
Doğan Demircioğlu Cad. No:22
Kardeş Apt. K:1 (Eski Havuzlu Köşk karşısı)
Çamlık / DENİZLİ

Telefon :
0501 0 695 095

E - Posta :
[email protected]